WhatsApp İletişim

logo
 

Av. Arb. Levent POLAT

1995 yılından itibaren Yurt içinde Millî Savunma Bakanlığı bünyesinde Yurt dışında NATO ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan muhtelif tedarik ve lojistik birimlerinde 23 yıl görev almış, çalıştığı kurumlarda 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamındaki ihaleleri ve bu ihalelere yönelik denetim muayene ve kabul işlemlerini sevk idare etmiştir.

2017 yılında MSB’deki görevinden ayrıldıktan sonra; özel ve kamu kurumları çalışanlarına yönelik İhale ve satın alma konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. Ocak 2018 tarihinden itibaren sırasıyla; Maltepe Belediyesi MATAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü, ile Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevlerini birlikte icra etmiş ayrıca Belediye Başkanı İhale Danışmanı olarak görev yapmış, belediyenin ihale süreçlerini yönetmiştir. Bunun yanında Kasım 2020- Mart 2022 döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde bulunan İstanbul Gaz Dağıtım Anonim Şirketi (İGDAŞ) ’ta Satın Alma Müdürü ve İhale Komisyon Başkanı olarak görev yapmıştır. 

Halen İstanbul’da kendi avukatlık ofisinde avukatlık mesleği ile arabuluculuk mesleğini icra etmektedir. Bunun yanında çeşitli kamu kurumları ve özel şirketlere 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında ihale eğitimi ve danışmanlık hizmeti vermektedir.  

Avukat Levent POLAT özellikle idare hukuku, ceza hukuku, kamu ihale hukuku ve iş hukuku konularında yetkinlik sahibidir. Aynı zamanda arabulucu olan Levent POLAT; Tüketici Hukuku, İşçi İşveren Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında Uzman Arabulucudur.

 

Yol Tarifi